בלונים ליום הולדת

אחד מהסימנים הכי ברורים לחגיגת יום הולדת זה ללא ספק – בלונים. אין אירוע יום הולדת בלי בלונים צבעוניים לעיצוב האווירה וקישוט מקום האירוע בצבעים של חגיגה. בלונים הפכו לסמל מובהק של חגיגת ימי הולדת ולא מדובר רק בימי הולדת לילדים, מבוגרים או ילדים, אנשים בכל גיל מזמינים בלוני יום הולדת כדי לעצב את האירוע ולהכניס בו צבעים של שמחה. היתרון הגדול בהזמנת בלונים ליום הולדת הוא מגוון הדברים שניתן לעשות באמצעות בלונים. אפשר לעצב את הבלונים בצורות ובגדלים שונים, בהתאמה לאופי האירוע ולאדם שחוגג את יום ההולדת. יש בלונים שמגיעים בצורה של בעלי חיים, יש בלונים שמגיעים בצורה של לב, וכיום ניתן למצוא בלונים במגוון רחב מאוד של סגנונות, צורות, גדלים וצבעים.

היכולת לעצב אירוע באמצעות בלונים מאפשרת לכם שליטה מלאה באווירה שתוכלו לייצר במקום האירוע, בין אם מדובר באירוע אלגנטי רשמי ובין אם מדובר באירוע מסיבה צבעוני וקליל – תוכלו לבחור איזה עיצוב בלונים לימי הולדת שתרצו.

עיצוב בלונים לימי הולדת

עיצוב בלונים לימי הולדת יכול להתאים לאירוע פרטי בדירה או בבית, באולם או במתחם סגור, בגינה או בשטח פתוח. אין מקום שאי אפשר לקשט עם עיצוב בלונים לימי הולדת בדיוק לפי אופי האירוע וקהל האורחים שאמור להגיע. אפשר לעשות סידור בלונים בצורה של זר פרחים ענק, אפשר להשתמש בבלונים בצורות או עם הדפסים של דמויות עליהם, ואפשר גם להשתמש בבלונים מיוחדים שעל ידי קיפול וקשירה יקבלו את הצורה שנקבע להם.

לאירוע ברית מילה או בריתה נעצב את הבלונים בצבעים שתואמים את מין התינוק החדש, אפשר גם לסדר אותם בצורה של מוצצים. לאירוע בר מצווה או בת מצווה נוכל לעצב את הבלונים לפי קונספט אישי, בהתאמה לתחביבים ותחומי העניין של הילד או הילדה החוגגים, או בצורה של ספר תורה או כל סממן אחר שמתקשר עם סיבת האירוע שלכם.

עיצוב בלונים לחתונה יהיה יותר קלאסי ועדין, ונעשה בעיצוב של הבלונים משחק תפקידים של בעל ואישה על ידי שימוש בצורות וגדלים שונים, וגם על ידי שימוש בצבעים שתואמים גבר ואישה. את הבלונים אפשר לסדר על השולחנות באירוע, או ליצור מהם שביל מפואר בכניסה למתחם. אפשר לשלב עיצוב בלונים שתואם את רחבת הריקודים, או פשוט לפזר אותם בכל המקום להשלמת האווירה העיצובית הכללית של האירוע.

מה שבטוח זה שסידור בלונים לאירוע יכול לשדרג בקלות את מתחם האירוע ולעזור לכם לעצב את המקום באיזה אופן שתבחרו, בעלות נמוכה יחסית. יש שיעדיפו להזמין בלוני הליום שיתעופפו באוויר לפי איזה גובה שנקבע לחוט שאליו הם קשורים, ויש שיעדיפו בלונים רגילים שיציפו את המקום וימלאו אותו בצבעים שונים ומגוונים. היתרון הגדול בהזמנת עיצוב בלונים ליום הולדת זה שאתם יכולים לקבוע איזה סוג של אווירה הבלונים ייצרו באירוע שלכם!

  • לפרטים ומידע נוסף אודות שדרוג ימי הולדת, לחצו כאן – ימי הולדת

להצעות מחיר ופרטים נוספים

מחיר בלונים ליום הולדת

מחירון להשכרת בלון הליום עד 24 שעות

1.0  קוב’ 300 ₪  עד 85 בלונים רגילים – מגיע עם סרטים לקשירה

1.5 קוב 440 ₪  עד 140 בלונים רגילים – מגיע עם סרטים לקשירה

2.2 קוב 540 ₪ 200 בלונים רגילים – מגיע עם סרטים לקשירה

3.0 קוב’ 650 ₪  270 בלונים רגילים – מגיע עם סרטים לקשירה

10 קוב’ 2100 ₪  950 בלונים רגילים – מגיע עם סרטים לקשירה

בלונים לאירועים – הפרחת בלונים

בלונים לחתונה מסוג פסטל 100  – 35 ₪

מטאלי (מבריק) 100 בלונים – 55

מודפסים (מזל טוב, יום הולדת שמח וכו’) – 2.5 ₪ לבלון

מיילרים 18″ – 7-12 ₪ לבלון (מחזיקים כמה ימים).

מיילרים דמויות 24-26 אינץ’ (הלו קיטי, בוב ספוג וכו’) – 17 ₪
(מחזיקים כמה ימים).

מיילרים ג’מבו 36-40 אינץ’ (I LOVE U, ברסדאיי, ספרות וכו’) – 25 ₪ לבלון. (מחזיקים למעלה מחודש ימים).

בלונים לאירועים – בצעו הזמנת בלונים לאירוע באיסוף עצמי, כך תוכלו לעשות בעצמכם בלונים של גז הליום באירוע. בלון הליום להשכרה מגיע עם ווסת, פיה מגומי לניפוח מקצועי, ועם סרטי קשירה בצבעים שונים. חברת ימבמבם תעניק לכם הדרכה מקיפה לניפוח וסידור הבלונים, בעת השכרת בלון הליום לאירוע. ניתן לרכוש את כל הסוגי הבלונים (גומי פסטל ומטאלי, מודפסים, מיילרים, דמויות ועוד..)

בלונים לחתונה או יום הולדת

עבודות מוכנות (לא כולל משלוח)

בלונים ליום האהבה לב שזור – 240 ₪

לב ספירלה | I LOVE U – 190 ₪

זוג עמודי ספירלה בשילוב ספרות – 250 ₪

בלונים לחתונה

50-100 בלוני הליום 10″– 3.5 לבלון

100-200 בלוני הליום 10″ – 3 לבלון

50-100 בלוני הליום מטאלי 12″ – 4 לבלון

100-200 בלוני הליום מטאלי 12″ – 3.75 לבלון

בלוני הליום – מיילר

מיילר 18″ – 25 ₪ | מיילר דמויות 24-26 אינץ – 40 ₪ |

מיילר 36-40 אינץ – 60 ש”ח

השכרת מוצרים נוספים לימי הולדת

Share Button