מכונת בועות סבון

מכונת בועות סבון

מכונת בועות סבון היא אחד הלהיטים החדשים שפוקדים מסיבות ואירועים רבים. אלו אפשרויות יש בבחירת המכונה וכיצד צריך לבחור אותה בצורה נכונה? הנה כמה דברים חשובים לגביה.

מה זה מכונת בועות סבון?

לכאורה המכונה נשמעת די פשוטה להבנה אך מה שלא מובן בה זה לא מה בדיוק היא עושה, כי די ברור מה היא עושה, אלא מדוע מישהו בכלל צריך אותה. מכונת בועות סבון מוציאה בועות סבון ואת זה כל אחד היה יכול לנחש, והמטרה של הבועות האלו היא אחת ויחידה: לעשות שמח. האווירה במסיבה או באירוע יכולה להיות הרבה יותר קלילה, מגניבה ומיוחדת, כאשר בועות סבון יתעופפו לכל עבר. המכונה קטנה יחסית וזולה להשכרה, והערך המוסף שהיא תספק לאירוע שלכם יהיה יוצא דופן.

מה צריך לבדוק לפני השכרת מכונת בועות סבון?

 • המחיר חשוב מאוד והוא יכול להגביל אתכם בהפקת המסיבה, ולמרות שהמחיר של השכרת המכונה נמוך יחסית ועומד על בין 100 ועד 250 שקלים, הוא יכול לרדת עוד אם תבצעו סקר שוק מעמיק. סקר השוק יכול גם ללמד אתכם הרבה פרטים חדשים ואפשרויות מגוונות למכונות וכך תוכלו לבחור בצורה נבונה יותר.
 • השכרת המכונה לא תהיה שווה דבר אם המכונה לא תגיע בזמן. תמיד תזמינו את המכונה מחברה מנוסה ומוכרת, כזו שיש עליה חוות דעת חיוביות וזאת כדי שברגע האחרון היא לא תבריז לכם או שיהיו תקלות מעצבנות שיפגעו בכיף במסיבה.

בועות סבון גם למאכל

יכול להיות שזה יישמע לכם מעט מוזר אך יש מכונת בועות סבון שמייצרת גם בועות שמתאימות למאכל. ממש כמו שזה נשמע, בועות סבון שיכולות להיכנס ישירות לפה שלכם ולעשות לכם טעים בפה. כמובן שאל תצפו לשבוע מזה ואל תצפו שהטעם יהיה עשיר ועמוק, הרי בסך הכול מדובר בבועה שרוב רובה המוחלט הוא אוויר, אל הציפוי שלה עשוי מחומר טעים שיכול אפילו להיות אלכוהולי. יש טעמי פירות שונים כמו תות ועד דובדבן, וטעמים אלכוהוליים כמו וודקה, אניס או פינקולדה. לא כל חברה שמכירה את המכונות הללו ולכן חשוב לבדוק זאת מראש.

מכונת בועות סבון

Share Button
תותח קצף לאירועים

תותח קצף לאירועים

כמה עולה להשכיר תותח קצף?

אחת השאלות החשובות ביותר שצריכה להישאל כבר מההתחלה היא כמה עולה להשכיר תותח קצף לאירועים. השכרה תותח הקצף יכולה לעלות אפילו 300 שקלים לאירוע ויכולה להגיע עד ל-1000 שקלים לאירוע בודד. המחיר נע בטווח די גדול לא רק הודות למגוון החברות הרב שיש בשוק אלא בגלל שיש כל מיני סוגי תותחים, לפי הספק, גודל, סוד שימוש וגם משך ההשכרה שמשפיע על המחיר.

אלו אירועים יכולים להיחגג עם תותח קצף?

 

 • אולי זה יישמע לכם קצת מוגזם אך אפילו בחתונות ניתן לשלב תותח קצף בצורה נוחה ומגניבה במיוחד. נכון שבחתונה כולם מתלבשים רשמי ושימוש בקצף יכול להיות מעט מוז, אך כיום יש חתונות צעירות יותר ויש כאלו שאפילו חוגגים את האירוע המיוחד הזה בים, ולשם תותח קצף יכול להתאים.
 • מסיבות לילדים קטנים תמיד יהיו מגניבות יותר עם אמצעים כמו בועות או קצף. תותח קצף לאירועים מסוג זה יהיה הדבר הכי מגניב שיכול להיות, והילדים ישחו לקפוץ בקצף והחיוך לא יירד להם מהפנים.
 • ערבי כיתה ומסיבות יום הולדת לילדים בגילאים 5 עד 10 יכולים להיות מיוחדים עם תותח קצף, אבל גם בשלב מאוחר יותר הוא יהיה כלי שימושי ביותר לכל מסיבה. אירועים כמו בת מצווה ובר מצווה יכולים לעבור שדרוג משמעותי במידה ותותח קצף יהיה בתמונה.
 • מסיבות סטודנטים בדרך כלל הן מהטובות ביותר שיש ולא מעט פעמים תראו כיצד תותח קצף נכנס לתמונה. תותח קצף יכול להיות מעולה בכל מסיבה, החל ממסיבות בריכה, מסיבות בטבע ואפילו מסיבות בתוך מקום סגור.

 

כיצד משתמשים בקצף?

אמנם נדמה שתותח קצף לאירועים בעל אפשרות אחת בלבד וזה להעיף את הקצף באוויר ולעשות שמח, אך יש כמה דרכים להשתמש בו. כמובן שיש לבדוק האם התותח שאתם רוצים לבחור יכול לעמוד במשימה ולא כדאי לקחת את זה כמובן מאליו. התותח יכול להעיף את הקצף בקו ישר בלבד או לפזר אותו ימינה ושמאלה במערכת אוטומטית או ידנית. יש תותחי קצף שיכולים למלא בריכה שלמה ואז תקבלו בריכת קצף מגניבה במיוחד במסיבה, דבר שלבטח ייחקק היטב בזיכרון של כולם.

תותח קצף לאירועים

Share Button
תותח קצף לימי הולדת

תותח קצף לימי הולדת

כמה יעלה להשכיר תותח קצף למסיבת יום הולדת?

מסיבות יום הולדת לכל הגילאים יכולות להיות מעניינות במיוחד עם תותח הקצף אך השאלה היא כמה התענוג יעלה. אם אתם מחפשים אטרקציה זולה אז יכול להיות שכבר מצאתם אותה, כי יש תותחי קצף שיעלו בין 300 ועד 500 שקלים למסיבה יחסית קטנה ל-20 עד 40 ילדים. אם אתם רוצים תותח קצף גדול יותר התענוג כבר יכול להגיע ל-700 ועד 1000 שקלים.

למה כדאי להשכיר תותח קצף לימי הולדת?

 

 • תותח קצף לימי הולדת יכול להיות אטרקציה מעניינת במיוחד עבור הילדים. ילדים קטנים מתלהבים בקלות אך באותה קלות ומהירות ההתלהבות גם נעלמת. תותח קצף יכול להפוך את המסיבה להכי אטרקטיבית ומיוחדת שיש כאשר הילדים יאהבו לקפוץ בקצף ולהרגיש הכי משוחררים שאפשר.
 • מלבד העובדה המגניבה שהילדים יקפצו וירקדו בתוך הקצף, הם יכולים לשחק איתו ולמצוא בו שעשוע הרבה יותר גדול מכל גיל אחר. הם יוכלו לעשות לעצמם זקנים מהקצף ויצטלמו ביחד תמונה כיתה מיוחדת במינה. הקצף יכול להפוך את כולם למאושרים ואפילו ילדים ביישנים לא יוכלו להישאר שאננים.
 • הקצף לא רק מגניב ויצירתי לחגיגה אטרקטיבית במיוחד, הוא גם מרענן. ביום חם אי כמו קצף שיכול להרטיב את הילדים במידה הנכונה כך שמצד אחד ירגישו רעננים במיוחד ומצד שני לא יתלכלכו או יירטבו ברמה שיהיה צורך לאר מכן במקלחת ובבגדים להחלפה. כמובן שתותח קצף לימי הולדת יכול להיות מאסיבי יותר ולמלא בריכה שלמה, אבל אז ההכנה של הילדים תצטרך להיות שונה.

 

כיצד להכין את הילדים לתותח קצף?

תותח קצף לימי הולדת לא ישיג את המטרה שלו אם הילדים וההורים שלהם לא יידעו על כך מראש. כמובן שאפשר להרגיע את ההורים בכיתה שהתותח בטוח לחלוטין ולמעשה הילדים אפילו לא מתקרבים אליו בעצמו, והקצף אינו מסוכן לבריאות ולעור בשום צורה, גם לא בבליעה וגם לא בכניסה לעיניים, ועל כך יעיד התקן שיש לו. כמו כן, צריך לזכור לציין בהזמנות בבירור שבמסיבה יהיה קצף ואם צריך כמו שכבר אמרנו, להביא בגדים להחלפה.

תותח קצף לימי הולדת

Share Button
תותח קצף להשכרה במרכז

תותח קצף להשכרה במרכז

לפני שאתם משכירים תותח קצף במרכז הארץ יש כמה דברים שאתם חייבים לבדוק. הנה כמה מהם, כדי שלא תגלו באחרית דבר שהבחירה שלכם הייתה טעות.

דגשים חשובים להשכרת תותח קצף

 

 • תותח קצף להשכרה במרכז הארץ כמו בכל אזור אחר הוא עניין הרבה יותר מורכב ממה שנדמה. אם אתם מעוניינים להשכיר תותח קצף למסיבה שלכם חשוב שתבצעו את סקר השוק ואת הפנמת המידע לגביו כמה שבועות לפני האירוע כדי שתוכלו לבחור בצורה רגועה ומועילה יותר. אם תיזכרו בכך ברגע האחרון לא רק שלא תבינו מה לבחור, אולי גם יהיה מאוחר מידי.
 • באופן כללי מוטב לשריין את הכל לאירוע שלכם כמה שיותר מוקדם וכך לא רק שיהיו יותר אפשרויות, כי רוב החברות יהיו פנויות, אלא גם לכם יהיה ראש שקט בישורת האחרונה לקראת האירוע. לא שמנה אם זו מסיבת סטודנטים, מסיבת יום הולדת או חתונה, כדאי לשריין את תותח הקצף מבעוד מועד כדי שלא תופתעו לגלות שאין אחד זמין בשבילכם.
 • תותח קצך להשכרה במרכז יהיה זול יותר ככל שהתותח יהיה לזמן רב יותר. כמובן שאם אתם מזמינים תותח קצף למסיבה אחת בלבד אין לכם כל כך הרבה אפשרויות אך אם אתם מתכננים אירוע קצת יותר ארוך או להפנינג, חשוב מאוד לשאול מה התעריף שהחברה מציעה לכמה ימים וכמובן יש תמיד מקום להתמקח.
 • אחד מהנקודות החשובות ביותר היא הבדיקה האם תותח קצף להשכרה במרכז יכול להיות מופעל לבד או לא. יש תותחי קצף שלא יכולים לפעול לבד ויש צורך בהסמכה להפעלתו, מה שיכול לייקר משמעותית את ההשכרה כולה. כמובן שלא כל תותח קצף יצטרך הפעלה מקצועית ולכן הבירור שלכם חשוב ביותר.
 • חשוב לזכור כי תותח הקצף צריך מים ויכול להיות שזו נקודה חשובה שישכחו לציין בפניכם. יש תותחי קצף שיכולים לפעול בלי תלות במים ממקור חיצוני כיוון שהמים שיש במכונה עצמה מספיק ליצירת כל הקצף האפשרי בפרק הזמן שבו נערכת המסיבה. בדיקה של הפרמטר הזה יכולה להרגיע אתכם שמדובר במכונה כזו.

 

Share Button
תותח קצף להשכרה במרכז

תותח קצף להשכרה במרכז

האם תותח הקצף צריך להיות מחובר למים?

כולנו יודעים כיצד הקצף נוצר מהסיבה הפשוטה שאנו רואים אותו בכל יום, אלא אם תעבירו יום שלם בלי להתקלח או בלי לשטוף את הידיים במים וסבון אפילו פעם אחת. הקצף נוצר מתערובת של סבון ומים ואז נשאלת השאלה כמה מים נדרשים כדי להכין קצף בכמות כל כך גדולה, כדי למלא בריכה שלמה או להשפריץ מהתותח במשך כמה שעות במסיבה. תותח קצף להשכרה במרכז יכול לעבוד שעות רבות בלי חיבור למקור מים אך עליכם לוודא זאת. יש חברות שיציינו שמקור מים חיצוני יהיה הכרחי וזה יכול להקשות יותר על התפעול של התותח.

מה ההבדלים בין תותחי הקצף השונים?

 • מלבד העובדה שיש תותחי קצף שיכולים לפעול בלי חיבור למקור מים חיצוני, יש תותחי קצף גדולים יותר מאחרים שהדרישה שלהם למקום תהיה בעייתית יותר באירוע. שימו לב שהסעיף הזה לא בהכרח קשור לתפוקת התותח כיוון שיש גם תותחים קטנים יותר שיכולים למלא בריכות שלמות ולהתאים לאירועים גדולים עם חוגגים רבים. הגודל הפיזי של התותח משמעותי בעיקר להנחה שלו במקום קרוב לרחבת הריקודים.
 • היקף העבודה של התותח יכולה להיות פרמטר חשוב ואך קריטי בעיקר אם מדובר על מסיבה גדולה במיוחד. בחיפוש תותח קצף להשכרה במרכז חשוב מאוד לבדוק היטב כמה זמן הוא יכול לעבוד ברצף והאם מדובר על פעולה שקטה. יש תותחים שיכולים לפעול שעות רבות ולהוציא 200 קוב של קצף בשעה ויש כאלו שיכולים לספק רק 50. הפעלה שקטה תהיה דבר חשוב בעיקר באירועים שאינם רועשים מטבעם כמו למשל מסיבות במועדונים.

סקר שוק יוזיל עלויות

סקר שוק תמיד יהיה דבר חשוב שלא כדאי לוותר עליו אך כשמדובר על תותח קצף להשכרה במרכז, כדאי להתעמק בו עוד יותר. נכון שתותח קצף נראה כמו מכונה די בסיסית שאין בה שוני אך ממה שהוזכר לעיל כבר הבנתם שיש הרבה דברים שכדאי לבדוק. דבר נוסף שחשוב לבדוק הוא כמובן המחיר ומה הוא כולל, כי מגוון רחב של חברות הופכות את המחיר להרבה יותר גמיש.

תותח קצף להשכרה במרכז

Share Button
תותח קצף להשכרה בירושלים

תותח קצף להשכרה בירושלים

תותח קצף יעיף את המסיבה שלכם באוויר ויהפוך אותה למיוחדת במינה. תותח קצף להשכרה בירושלים, בחיפה, בתל אביב ובכל עיר אחרת בארץ הופכת להיות משימה פשוטה במיוחד כי יש חברות רבות שמציעות את השירות הזה. איך תבחרו נכון? הנה מדריך קצר.

איך נגיע לכל החברות הקיימות?

למעשה, כאשר אתם מחפשים תותח קצף להשכרה בירושלים הבחירה שלכם לא צריכה לעבור בכל החברות בארץ אלא רק באלו שנותנות שירות לירושלים. איך תדעו היכן החברות האלו נמצאות. מלבד פרסום פוסט בפייסבוק בוואטסאפ ובירור מחברים ובני משפחה,, גוגל יכול לעזור לכם למצוא את כל החברות הרלוונטיות בדיוק רב. חשוב להתרשם באופן כללי מכל חברה, להיכנס לאתר האינטרנט שלה במידה ויש וכמובן לראות את הדירוג שלה ואת חוות הדעת, אך יש כמה דגשים שאתם חייבים להכיר.

דגשים להשכרת תותח קצף בירושלים

 • תותח קצף להשכרה בירושלים יכול להיות בגדלים שונים וזה רלוונטי לא רק מבחינת ההספק שלו, שעליו נרחיב בהמשך, אלא מבחינת המקום שיש לתותח. אם אתם חוגגים במועדון או באולם אירועים כלשהו אז בוודאי בעיית המקום לא תהיה גדולה ואולי לא תהיה בכלל, אך אם אתם חוגגים בבית או במקום קטן אחר, השטח שדרוש לתותח משמעותי.
 • השכרת תותח קצך יכולה להיות מחויבת במפעיל. יש תותחי קצף שאי אפשר להפעיל באופן פשוט והם מחייבים סדר פעולות שרק מפעיל מורשה יוכל לבצע מה שגם יהפוך את המשימה למעט יותר מורכבות וגם יותר יקרה. בדקו האם התותח מאושר לשימוש עצמאי ועד כמה פשוט להפעיל אותו וכך תוכלו לחסוך כפליים.

מתי התותח מגיע לאירוע?

השכרת תותח קצף צריכה להיות כמה שעות לפני האירוע ולא ברגע האחרון. תמיד חשוב לבדוק מתי בדיוק יגיע תותח הקצף אל אזור החגיגה המיועד כדי שלא תופתעו ברגע האחרון בלי לדעת כיצד להפעיל אותו וכבר לא יהיה זמן לשאלות. בדרך כלל המחיר כולל גם את ההובלה וגם את ההתקנה שלו במקום, דבר שבדרך כלל לא מסובך כלל, אך חשוב לבדוק מראש כדי שתדעו למה לצפות.  

תותח קצף להשכרה בירושלים

Share Button
השכרת תותח קצף

דברים שחשוב לדעת על השכרת תותח קצף

 

 • השכרת תותח קצף אולי נשמע לכם כמו דבר אוניברסלי שיהיה די פשוט לבחירה אך יש סוגים רבים של תותחים. חשוב שתבדקו האם התותח עומד בדרישות שלכם והאם הוא מתאים לאירוע. יש תותחי קצף שיכולים למלא בריכות שלמות בשעה ויש תותחי קצף קטנים יותר. ההספק של תותח הקצף חייב להתאים לכם כיוון שתותח שיורה את הקצף בקצב איטי מידי לא יהיה רלוונטי, ותותח שמצליח להוציא קצף בכמות רבה מידי יהיה יקר שלא לצורך.
 • יש תותחי קצף גדולים מאוד שיכולים לעמוד בהספק די גדול אך תותחים אלו יהיו יקרים יותר. הם לא יהיו יקרים יותר רק בגלל שהם גדולים וטובים יותר אלא בגלל שהם דורשים מפעיל. המפעיל כבר יעלה לכם יותר כי הרי גם הוא צריך להשתכר ממשהו, ובסופו של דבר המחיר יכול לעלות בעוד 200 שקלים רק בגלל העובדה הזו. תמיד תבדקו האם יש תותח קצף שלא דורש מפעיל וניתן להפעלה עצמאית, כדי שיהיו לכם חיים קלים יותר ועלות נוחה.  

 

 • יש תותחי קצף שיכולים לעלות במחיר זול יותר אך יכול להיות שאין להן תקן. התקן האירופאי הוא התקן המחמיר ביותר ותמיד כדאי לשמור על הבריאות של כול הנוכחים ולבחור במוצר אמין עם תקן כזה. יש חברות שרק יתפארו בכך שיש לתותחי הקצף שלהם תקן אך בפועל לא יהיה אחד כזה ולכן חשוב מאוד לבדוק את התקן בעיניכם עם התעודה.

כמה זה עולה במספרים?

תותח קצף יכול לעלות בין 400 ועד 1000 שקלים בממוצע והמחיר יכול להיות לעתים אף גבוה יותר. כמובן שתותח קצף גדול יותר ובעל היקף עבודה גדול יותר יהיה גם יקר יותר אך כמו שעבר אמרנו חשוב לעשות התאמה בין הדרישות שלכם לבין ההיצע הקיים. כמובן שמוטב גם לבצע סקר שוק מעמיק כי הוא יכול להוזיל את העלויות שלכם באופן משמעותי. סקר שוק גם יעזור לכם להבין מי החברה האמינה ביותר שיכולה לספק לכם את התותח, כאשר האמינות שלה נמדדת גם ברושם שהיא עושה עליכם וגם בהמלצות שיש עליה.

השכרת תותח קצף

Share Button
תותח קצף למסיבות

תותח קצף למסיבות

תותח קצף יכול להיות רעיון נהדר לכל אירוע ולכל מסיבה אך יש כמה דברים שחשוב לדעת לפני שמשכירים אותו. השכרת תותח קצף אולי נשמעת לכם כמו דבר פשוט אך היא לא ממש פשוטה כי יש כמה תותחים שונים ויש כל מיני חברות, ויש צורך לרדת יותר לפרטים.

איך נמצא חברות להשכרת התותח?

מי בכל משכיר תותח קצף למסיבות? האם יש חברות שמאפשרות השכרה של תותחי קצף ואמצעים מגניבים אחרים? יש חברות ייעודיות שעושות את המשימה החשובה הזו כדי לשמח את כולנו, ויש חברות שבין היתר דואגות למכונות כאלו להשכרה יחד עם שירותים אחרים כמו הפקת מסיבות, הנחיית מסיבות, אטרקציות שונות וכן הלאה. תמיד כדאי לשמוע כמה אפשרויות שונות למסיבה שלכם לפני שתשכירו תותח קצף ותמיד תזכרו שניתן לשלב בין כמה וכמה הפעלות. ניתן לחפש את החברות הללו באינטרנט וכדאי להתעמק מה השירות שכל אחת מהן מציעה לכם.

מה צריך לוודא לפני ההשכרה?

 

 • לפני שאתם בכלל בוחרים את החברה שתשכיר לכם את התותח, חשוב מאוד לבדוק האם התותח בכלל מתאים למסיבה שלכם. יכול להיות שהמוזמנים שלכם מגיעים בלבוש אלגנטי ולכן שימוש בתותח קצף יכול להיות קצת בעייתי. לא רק שצריך ליידע את המוזמנים שיש קצף, צריך לבדוק מה קורה אם חצי מהם יתרחקו מהאזור ולא ירצו להיות בו וכל הסתעפות שונה של האירועים.

 

 • אחרי שהבנתם שהתותח יכול להתאים גם לאוכלוסייה שמגיע למסיבה שלכם או לסוג האירוע שאתם חוגגים, חשוב לבדוק מה בדיוק התותח דורש. תתעניינו במידע כאשר אתם מדברים עם החברות בסקר השוק שאתם מבצעים, ותבינו מה הדרישות המוקדמות. האם יש שטח מינימלי שיכול להיות שימושי עם תותח הקצף? האם הוא צריך להיות מוגבה? כמה זמן הוא יכול לפעול? ועוד פרמטרים רבים אחרים.
 • עוד דבר שחשוב מאוד לבדוק לפני שמשכירים תותח קצף למסיבות הוא האם התותח יכול להיות מופעל עצמאית או שמא יש צורך בהפעלה מקצועית שלו. יש תותחי קצף שלא מאושרים לשימוש עצמי ולכן הם יהיו חייבים להגיע עם מפעיל מורשה, מה שמייקר את המחיר משמעותי.

תותח קצף למסיבות

Share Button
תותח קצף

תותח קצף

תותח קצף הוא אחת מהדברים המגניבים ביותר שתוכלו להשכיר ליום ההולדת של הילדים שלכם, למסיבה שאתם חוגגים במכללה או לכל מסיבה אחרת שאתם רוצים להפוך למעניינת יותר. יש כמה דברים שכדאי לדעת על תותח הקצף לפני שמכשירים אותו כדי להבין מהו וכיצד הוא פועל.

מה זה תותח קצף?

ככל הנראה יצא לכם לראות תותח קצף בפעולה ואם לא במציאות אז בטלוויזיה, אך לכל מקרה חשוב להבין כיצד המכשיר המגניב הזה פועל. זו למעשה מכונה שמייצרת את הקצף, בדרך כלל משילוב של סבון ומים א יש מכונות שגם משתמשות בחומרים אחרים שיהיו יעילים יותר וכמובן אינם מסוכנים בשום צורה. תותח הקצף לא משמש למטרה אחרת מלבד אווירה מעניינת באותו המקום וכמובן הרמת המורל של כולם. מדובר על מכונה מגניבה במיוחד אך לפני שמשכירים יש כמה דברים שצריך לזכור.

דברים שכדאי לזכור לגבי השכרת תותח קצף

 • תותח קצף הוא אמנם המצאה מגניבה במיוחד ויכולה לשדרג את המסיבה אך באותה מידה היא גם יכולה לפגוע בה. יש תותחי קצף שלא עומדים בתקנים ולמעשה לא כדאי להשכיר אותם אפילו אם מדובר על מחיר זול יותר. התקן האירופאי הוא המחמיר ביותר והוא זה שלמעשה קובע את רוב התקנים האחרים.
 • יש תותחי קצף קטנים ויש תותחים קצף ענקיים שמגיעים עד ל-12 מטרים והספקים של מאות קוב בשעה. לפני שאתם משכירים תותח קצף תוודאו שזה התותח שאתם צריכים, לפי המטרות שלכם בהשכרה שלו. למשל, יש כאלו שירצו קצת כסף במסיבה ויש כאלו שירצו למלא בריכה שלמה בקצף, ולשם כך מוטב לבחור בתותח קצף גדול יותר.  

האם צריך מפעיל?

יש תותחי קצף שיכולים לפעול באופן עצמאי לחלוטין ולא צריכים מפעיל מוסמך. בדרך כלל אלו יהיו התותחים הקטנים יותר. אם אתם רוצים תותח יותר מתקדם, חשוב לקחת בחשבון את הסעיף הזה כי יש מקרים שבהם תחויבו לעבוד עם מפעיל מורשה. יש דגמים פשוטים יותר שגם בהספקים הגדולים יותר יכולים להיות מופעלים די קלות ובפשטות לבד, אך את זה אתם חייבים לבדוק. לא רק שזה יותר נוח זה גם יותר זול עבורכם.

תותח קצף

 

Share Button

תותח קצף מחיר

תותח קצף יכול להיות הדבר המושלם שיהפוך את המסיבה שלכם למושלמת. אמנם הוא דורש הכנה מקדימה מראש של המוזמנים שלכם ואולי יהיו כאלו שינסו תחילה להתחמק ממנו, אבל אחרי שכולם כבר יהיו בקצף ההנאה האמיתית תתחיל. כמה התענוג הזה יעלה? המחיר תלוי בכמה גורמים.

כמה עולה להשכיר תותח קצף?

לתותח קצף מחיר משתנה מאוד שנע בין 400 שקלים ועד 1000 שקלים לאירוע בודד. הממוצע עומד על בין 600 ל-750 שקלים כאשר אלו הם התותחים שיכולים להתיז קצף למרחק רב ולפזר אותו בצרוה יחסית שווה. המחיר תלוי במשתנים רבים וביניהם סוג התותח עצמו לפי הקיבולת שהוא יכול לספק בשעה אחת, כאשר יש תותחי קצף שיכולים להגיע גם ל-200 קוב בשעה אחת בלבד. המחיר משתנה גם לפי החברה עצמה שקובעת תעריף משלה, וגם המפעיל שלה שיכול לעלות יותר.

איך אפשר לחסוך במחיר ההשכרה?

 • בגלל שלתותח קצף מחיר יחסית גבוה שיכול להגיע לאירוע אחד בודד ל-700 שקלים ומעלה, הישראלים מחפשים דרכי מילוט זולים יותר. אחת מהדרכים החשובות ביותר שבכל מקרה חשוב לעבור בה היא כמובן סקר שוק מעמיק. ללא סקר שוק סביר להניח שלא רק שלא תקבלו את ההצעה הכי משתלמת, לא תדעו בכלל אלו הצעות נוספות קיימות בשוק הרחב הזה שרק הולך וגדל מידי שנה.
 • כדי לחסוך במחיר של השכרת תותח הקצף מוטב לבחור תותח קצף שמתאים לאירוע שלכם ולא את התותח הטוב ביותר באופן אוטומטי. יש תותחים מתקדמים יותר שיכולים למלא אזור גדול תוך זמן קצר וגם כאלו שיכולים להתיז את הקצף באופן אוטומטי לכל הכיוונים, אך לא תמיד הם יהיו נחוצים. לאירוע קטן בגינה מספיק תותח קצף קטן, וגם פיזור הקצף האוטומטי לא תמיד כזה חשוב.

לכמה זמן אתם צריכים את התותח?

ככל שההשכרה של תותח הקצף תהיה לטווח ארוך יותר כך אתם יכולים ליהנות ממחיר נוח יותר. למשל, השכרה של תותח לאירוע אחד בלבד יכולה לעלות 700 שקלים אך לשבוע שלם הוא יעלה 2000 שקלים. כשאתם משווים את המחיר, חשוב מאוד לבדוק את המחיר שמתאים להשכרה שרלוונטית לכם.

Share Button
מכונת ברד ביתית

מכונת ברד ביתית – לחיים צבעוניים, מרעננים וטעימים!

אם חשבתם שניתן להנות ממשקה ברד צבעוני, קר ומפנק אך ורק באירועים מיוחדים וכשאתם בחוץ עם הילדים במקומות כמו למשל לונה-פארק, קניון או סתם בטיול ברחוב – תחשבו שוב! מהיום תוכלו להנות ממכונת ברד ביתית ולהכין ברד איכותי ומרענן אצלכם בבית בכל ימות השנה, מבלי לשלם בכל פעם כמה שקלים על המשקה וכך לא רק לחסוך בעלויות, אלא גם להנות ממכונה איכותית שמייצרת את המשקה הנוסטלגי הכי טעים שיש.

 

הרי היום המטבח שלנו נחשב לאחד החללים הפופולאריים ביותר בבית שלנו ועם השנים אנו מקפידים לצייד אותו בכל טוב!. מכונה להכנת לחם ביתי טעים ובריא שמאפשרת לנו להכין כריכים איכותיים – לחם בריא ללא חומרים משמרים, סוכר ואפילו ללא גלוטין. אליה מתווספת גם מכונה להכנת גלידה ביתית שאיננה מכילה חומרים משמרים וסוכרים שאינם בריאים לנו אלו הם רק החלק מהמכשירים שהתווספו לאלו שקיימים ומציידים כל מטבח – בלנדר, טוסטר, תנור, קומקום חשמלי ועוד. אלו הם למעשה המכשירים שלא רק משדרגים את השהייה שלנו במטבח אלא גם מאפשרים לנו להנות ממגוון של מוצרים מדהימים שהופכים את החיים שלנו להרבה יותר מגוונים ומעניינים.

 

אז מה היתרונות של מכונת ברד ביתית ואילו משקאות אפשר להכין באמצעותה?

עם מכשיר להכנת ברד ניתן להכין מגוון עצום של משקאות קפואים מכל הסוגים כמו למשל אייס קפה, אייס שוקו, אייס וניל, אייס בטעם תות, אייס מנטה, ברד ענבים, לימון, קולה ואפילו משקאות עם אלכוהול כמו מרגריטה ושלל קוקטיילים שישדרגו כל אירוח ויאפשרו לאורחים שלכם להנות ובגדול. יש כל מיני סוגים של מכונת ברד ביתית החל מהמכונה אותה כולנו מכירים שתשמש אותנו גם בימי הולדת ואירועים אותם אנו מארגנים בבית ועד למכונת ברד קטנה שאיננה דורשת הכנה מסיבית ומתאימה רק לכמה אנשים בלבד. המחירים נעים בין 300-7,000 שקלים, תלוי בגודל המכונה שאתם מחפשים, היצרן וכמות הטעמים אותם ניתן להכין בבת אחת.

יש מכונות עם ראש אחד, שניים ואפילו שלושה אך אם מדובר בשימוש ביתי פשוט, מומלץ לרכוש מכונת ברד פשוטה יותר.

מכונת ברד ביתית

Share Button
מכונת ברד ביתית למכירה

מכונת ברד ביתית למכירה – עסקה מעולה במיוחד בשבילכם

אם אתם רוצים ליהנות ממשקאות ברד קפואים לאורך כל השנה ולא להוציא בכל פעם בין 5-20 שקלים בחוץ על משקאות כמו: אייס קפה, אייס שוקו, אייס וניל, אייס פסיפלורה, ברד בטעמים וכדומה, תוכלו לרכוש מכונת ברד ביתית למכירה  וכך להנות מאירוח מושלם אצלכם בבית בימי הולדת, סופי שבוע, חגים ועוד שלל פעמים שאתם אפילו סתם מארחים. ההכנה מאוד פשוטה ואיננה דורשת מאמץ מיוחד, רק מים, משקה בטעמים או מיץ פירות מרענן. אם תרצו תוכלו גם להכין משקאות אלכוהוליים למבוגרים בשילוב רום, וודקה, קמפרי וטקילה כמו למשל מרגריטה קפואה עם לימון עם נענע, פינה-קולדה קפואה, קמפרי אשכוליות ועוד. אז איפה רוכשים מכונת ברד יד שנייה?

 

יש כמה אפשרויות בהיותכם באים לרכוש מכונת ברד ביתית למכירה :

 1. רכישה דרך האינטרנט – ניתן לגלוש באינטרנט ולחפש באתרים השונים אחר מכונת ברד ביתית למכירה. יש לא מעט עסקים שסוגרים או לחלופין בוחרים לשדרג את עצמם ואז מוכרים את מכונות הברד הישנות שלהם כמו למשל דוכני פלאפל או שווארמה, פארקים, בריכות שחייה ציבוריות, מקומות לילדים וכדומה. ברגע שאותם עסקים מעוניינים למכור את המכונות שהם רכשו, אלו מציעים למכירה באינטרנט את אותן מכונות מה שמאפשר לכם להנות מרכישה של מכונה במחיר מעולה. בנוסף, ניתן להתחבר לאתרים המוכרים מגוון של מוצרים במחירי יד שנייה וכך בצורה כזו לאתר מכונה.
 2. רכישה מפה לאוזן – אם למשל אתם מכירים מישהו שמכיר מישהו שיש לו עסק בתחום המזון, יכול מאוד להיות שאותו אדם יוכל להפנות אתכם לספק המוכר מכונות ברד ביד שנייה.

 

מה כדאי לבדוק טרם אתם רוכשים מכונת ברד?

 • שהמכונה מיוצרת על ידי יצרן אמין ומוכר.
 • שהמכונה עובדת כמו שצריך לפני שאתם מוכרים אותה.
 • שהמכונה אכן תואמת את הצרכים שלכם – פרטיים או עסקיים.

 

לסיכום, רכישה של מכונת ברד יכולה להיות עסקה משתלמת במיוחד ולהתאים למגוון של שימושים לילדים ולמבוגרים. לאחר הרכישה תוכלו להתחבר לאינטרנט ולאתר מגוון של מתכונים להכנת משקאות צבעוניים בכל מיני טעמים.

מכונת ברד ביתית למכירה

Share Button
מכונת ברד להשכרה

מכונת ברד להשכרה – הפתרון לכל מסיבה או חגיגה!

וודאי יצא לכם כבר לארגן איזה יום הולדת לאחד הילדים, מסיבת ברביקיו לחברים או מסיבת רווקים לחבר הכי טוב שלכם! כל מסיבה או אירוע דורשים הכנה מוקדמת שכן עלינו לחשוב על כמות המוזמנים, לדאוג לאוכל, לשתייה, למוזיקה, הפעלות ושאר אטרקציות שיהפכו את האירוע שלנו לקסום ובלתי נשכח. לא פשוט לארגן אירוע אך אם עושים את הדברים שלב אחר שלב ומתכוננים מספיק זמן מראש, זה הופך להרבה פחות מסובך.

 

את סוג האירוע יש להתאים לאופי המוזמנים ואז הכל הופך הרבה יותר קל. אחד הפתרונות שישדרגו את האירוע שלכם ויעניקו לו טעם, צבע וקסם מיוחד נקרא מכונת ברד להשכרה !. באמצעות המכונה תוכלו להכין מגוון עצום של משקאות או ללכת על משקה מסורתי אחד – זאת בהתאם לכמות התאים שיש במכונה אותה בחרתם להשכיר. ניתן מצד אחד ללכת על משקאות קלאסים כמו ברד ענבים או תות מתקתק ואם מדובר באירוע למבוגרים כמו מסיבת אירוסין, מסיבת רווקות וכדומה, אפשר גם להכין משקאות ברד המכילים אלכוהול כמו למשל מרגריטה צוננת על בסיס טקילה עם סוכר ולימון אמיתי. יש עוד מגוון של מתכונים אותם תוכלו לאמץ ולהפוך את האירוע שלכם לבלתי נשכח.

 

מכונת ברד להשכרה איך זה עובד?

כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לאתר חברה המספקת מכונות וציוד להשכרה לאירועים כמו למשל מכונות ברד, מכונות פופקורן, מכונות להכנת מזון לאירועים כמו טאבון לפיתות חמות, מכונה להכנת נקניניקיות, מכונת להכנת פופוקורן ועוד. לאחר מכן יש לבחור את סוג המכונה הרצוי, לוודא שיש עליה אחריות ולהשוות מחירים. בשלב הבא אתם משכירים את המכונה ומכינים איזה משקה שבא לכם. ניתן לשלב משקאות ברד בארוחת ברביקיו, במסיבת יום הולדת של ילדים עם עוד מליון ממתקים, במסיבת בריכה קייצית ולמעשה בכל אירוע שבא לכם.

 

טרם אתם משכירים מכונת ברד או כל מכונה מסוג אחר עליכם לוודא שמדובר בחברה אמינה המספקת שירות איכותי ומקצועי. יש לוודא שאנשי החברה מביאים לכם את המכונה עד למקום שבו מתקיים האירוע וגם לוקחים אותה משם וכי המכונה באמת פועלת טרם הם עוזבים.

מכונת ברד להשכרה

Share Button
מכונת ברד למכירה

מכונת ברד למכירה

אם אתם חושבים על כל מיני דרכים שבאמצעותם תוכלו לשדרג את האירועים שאתם אורחים בביתכם כמו למשל ימי הולדת, מסיבות בריכה, מסיבות קיץ וברביקיו, תוכלו לעשות זאת באמצעות מכונת ברד למכירה . כן כן..היום יש חברות וספקים המציעים לכם האנשים הפרטיים לרכוש מכונת ברד שתשמש אתכם פעם אחר פעם, כך תוכלו לחסוך בעלויות ולהכין באמצעותה מגוון של משקאות צבעוניים עם וללא אלכוהול. אין צורך להשכיר מכונת ברד או לחכות לסיבוב משפחתי בקניון, מעתה תוכלו להנות ממכונת ברד אצלכם בבית. יש סוגים שונים של מכונות ברד כמו למשל מכונת ברד עם ראש אחד (טעם אחד), מכונת ברד עם שני ראשים (שני טעמים) ומכונת ברד עם שלושה ראשים (שלושה טעמים). ככל שהמכונה מכילה יותר ראשים כך המחיר עולה בהתאמה.

 

שימושים שונים למכונת הברד

 • מכונת ברד למסיבות ימי הולדת – זה בדיוק הזמן להכין מגוון משקאות צבעוניות כמו ברד בטעם ענבים, תות, קולה, לימון, פירות, משמש ועוד. ממש כמו שיש ארטיק קרח במגוון צבעים וטעמים כך גם יש משקאות ברד בכל הצבעים ובכל הטעמים.
 • מכונת ברד להכנת משקאות עם אלכוהול – ניתן לעשות שימוש במכונה ולהכין מרגריטה לימון עם טקילה, וודקה קפואה במגוון של טעמים, קמפרי עם אשכוליות קפוא ולמעשה זה המקום להפעיל את הדמיון ולהכין איזה קוקטייל קפוא שבא לכם. יש להקפיד שמכינים את הקוקטייל לפי כמויות מדויקות.
 • מכונת ברד להכנס אייס קפה – במכונה ניתן גם להכין אייס קפה או אייס שוקו או אייס וניל, ממש כמו בבית קפה אמיתי.

 

 

אז אם בא לכם לשדרג את האירוח הביתי שלכם ולהנות ממכונת ברד מגניבה, בררו על היצרן, על הספק ועל המחיר, וודאו שאתם רוכשים מכונה איכותית עם אחריות וקדימה – התחילו לרקוח משקאות מתוקים, מרים, חמוצים – לפי מה שאתם אוהבים. ניתן לאסוף מתכונים מהיוטיוב או מרשת האינטרנט וכך אין פספוסים. מכונת ברד היא הפתרון המושלם לכל מסיבה, אירוע או אירוח בבית ובחצר גם יחד!.

מכונת ברד למכירה

Share Button
כמה עולה מכונת ברד

כמה עולה מכונת ברד?

בין המוצרים הנמכרים ביותר בשוק הישראלי בין אם לצורכי פתיחת עסקים המשתייכים לתחום המזון, לאטרקציות הקשורות לעולם הילדים כמו פארקי מים, ברכות שחייה ציבוריות, מקפצות וג’ימבורים למיניהם ובין אם למטרות פרטיות לצורך אירוח וארגון אירועים וימי הולדת היא לא אחרת ממכונת הברד. את משקה הברד כולנו זוכרים עוד מילדותנו – צבעוני, מתוק וקר! ברד ענבים, ברד לימון, ברד בטעמים מיוחדים כמו קולה, מנטה ואפילו בתור בוגרים אנו שותים משקאות ברד אלכוהוליים אותם מכינים במכונת ברד כמו למשל מרגריטה בטעם לימון או ברד ערק עם אשכוליות. השאלה היא כמה עולה מכונת ברד ?. ובכן זה תלוי.

 

במידה וברצונכם לרכוש מכונת ברד מקצועית יש הבדל בין מכונת ברד חדשה לבין מכונת ברד יד שנייה. מחירים של מכונת ברד חדשה נעים בין 3,500-15,000 ש״ח. ודאי אתם שואלים את עצמכם מדוע מדובר בכזה טווח מחירים רחב? ובכן התשובה לכך פשוטה – יש המון סוגים של מכונות ברד. ההבדל במחירים בא לידי ביטוי בכמות הראשים של מכונת הברד, ככל שיש יותר ראשים כך ניתן להכין יותר טעמים בו זמנית וכך המחיר עולה בהתאמה שכן מדובר במכונה גדולה יותר, מסיבית יותר ולכן – יקרה יותר. אם אתם צריכים מכונת ברד לצורך פתיחת עסק, שווה לשקול רכישה של מכונת ברד עם כמה ראשים כדי שתוכלו למכור כמה טעמים בכל פעם אך אם מדובר ברעיון שבא לכם ליישם אצלכם בבית, ראש אחד לרוב אמור להספיק ואז המחיר גם לא כזה גבוה ואתם יכולים להנות ממכונת ברד ומשקאות קייציים אצלכם בבית כל השנה.

 

תמיד ניתן גם ללכת על האופציה הזולה יותר של מכונת ברד במחיר יד שנייה ואז בקלות ניתן להנות ממכונה יחסית חדשה במחיר מציאה!. את המכונות ניתן לאתר בקלות ברשת האינטרנט באתרי יד שנייה או באתרים בהם נמכרים ציוד לעסקי מזון.

 

מכונת ברד אייס קפה, אייס וניל ואייס שוקו חגיגה של בית קפה!

אין ספק כי רכישה של מכונת ברד משדרגת את החוויה הביתית ומאפשרת לנו להנות ממשקאות של בית קפה אצלנו בבית- חגיגה של טעמים בפה.

כמה עולה מכונת ברד

Share Button
מכונת פופקורן

כל מה שצריך לדעת על מכונת פופקורן

מכונת פופקורן היא מכשיר משלים שיכול לשדרג את המטבח הביתי. בנוסף, מכונות מן הסוג הזה נמצאות בשימוש של מסעדות ובתי קפה, מקומות ציבוריים ועוד. הנה כל מה שצריך לדעת עליהן

פופקורן הוא אחד המאכלים המוכרים והנפוצים בעולם. זהו מאכל אהוב בקרב ילדים, צעירים ומבוגרים והוא פופולארי גם בישראל. את הפופקורן מכינים מתירס ובתוך מכונה ייעודית. מטרת המכונה היא לאפשר הכנת כמויות גדולות של פופקורן חם וטעים בתוך זמן קצר. בנוסף, כיום ניתן להצטייד במכונת פופקורן ביתית ולצרף אותה לרשימת המוצרים המשלימים של המטבח.

הנה כמה יתרונות של מכונת פופקורן ביתית:

א. זמינות – מכונה ביתית מאפשרת להכין פופקורן בכל רגע נתון. היא הופכת את הפופקורן למאכל זמין שלא דורש יציאה מהבית או היערכות מוקדמת. הזמינות והמהירות חשובים בעיקר עבור הורים לילדים, אך הם יכולים לסייע גם לבני זוג, רווקים וסטודנטים.

ב. בריאות – ניתן להחליט באילו חומרי גלם להשתמש כדי להכין פופקורן עם מכונה ביתית וכך לשפר את בריאות המאכל. בין היתר, כדאי לוותר על מלח לטובת שימוש בחומרים טבעיים, לבחור גרעיני תירס טריים במקום קופסת שימורים ולעקוב אחר הוראות היצרן.

ג. עלות – משתלם יותר להשקיע באופן חד פעמי ברכישת מכונת פופקורן ביתית מאשר לשלם על רכישת המאכל במסעדות, בתי קפה או מקומות ציבוריים. השקעה חד פעמית תהפוך את המכונה לחלק בלתי נפרד מהמטבח ותלווה את המשפחה לאורך שנים.

ד. אירוח – אחד השימושים העיקריים במכונה ביתית הוא לצרכי אירוח. ניתן לנצל את המהירות והזמינות של פופקורן כדי לארח חברים, בני משפחה ושכנים או קולגות. אירוח מקבל אופי חדש לחלוטין בזכות המכונה והטעמים הטריים של פופקורן חם.

איך בוחרים מכונה ביתית?

מכונה ביתית שונה ממכונה תעשייתית במספר פרמטרים. ראשית, היא בדרך כלל קטנה יותר ולכן מסוגלת להכיל כמויות מצומצמות של פופקורן. היתרון הוא שכך ניתן להשקיע בכל מנה, אך החיסרון הוא שיש צורך במספר סיבובים על מנת לענות על הצרכים של החברים. בנוסף, כדאי להשוות בין דגמים שונים של מכונות ולדעת מראש מה ההספק.

שנית, המכונה צריכה לעמוד בסטנדרטים מחמירים של בקרת איכות על מנת לשרת את צרכי הלקוח הביתי והפרטי. בניגוד למכונות תעשייתיות ומסחריות שמופעלות על ידי אנשי מקצוע, מכונה ביתית נמצאת בדרך כלל בהישג ידם של ילדים. הדבר החשוב הוא לוודא רכישה של מכונה בטיחותית ולהשתמש בכל אמצעי הבטיחות הקיימים. יש לקרוא היטב את הוראות היצרן ולא לתת לילדים קטנים להתנסות בהפעלת המכונה.

לסיכום, מכונת פופקורן יכולה לשדרג את המטבח. היא מבטיחה פופקורן זמין בכל שעה, מומלצת בגלל שיקולי בריאות ועלות ומתאימה גם לצרכי אירוח. יש לבחור היטב את המכונה המתאימה ולשים לב לבטיחות.

מכונת פופקורן

Share Button
השכרת מכונות ברד

השכרת מכונת ברד – כל היתרונות במכונה אחת קטנה…

בתור הורים לילדים בשנות ה-2000 וודאי אתם זוכרים את התחושה שהכניסה בכם כל כך הרבה שמחה בלב כאשר נחשפתם למכונת הברד הצבעונית עם מגון של משקאות בשלל טעמים ובהיותכם מבקשים מאמא או אבא כוס ברד אחת, מיד הם נענים בשמחה והטעם… אי אפשר להסביר את זה… משקה מרענן, טעים ומתוק ביום קיץ חם!. מסתבר שאתם יכולים להעביר בדיוק את אותה התרגשות שמעלה בכם נוסטלגיה עם השכרת מכונת ברד לאירוע הבא שלכם – יום הולדת, מסיבה או אפילו אירוח רגיל שכן היום גם ניתן במחיר נוח לרכוש מכונת ברד אליכם הביתה ולהנות מהמשקאות לאורך כל השנה.

 

איך משכירים מכונת ברד?

כל מה שאתם צריכים לעשות זה להקיש במנוע החיפוש גוגל – השכרת מכונות ברד או איך משכירים מכונות ברד ואז תיחשפו למגוון של חברות וספקים המציעות לכם את השירות הזה. בשלב הבא נסו לאתר קצת המלצות מגולשים אמיתיים ולשאול שאלות כמו מי מוביל את מכונת הברד?, האם מכונת הברד מגיעה עם אחריות?, מי מפעיל את מכונת הברד בזמן האירוע – אתם או אנחנו?, איך מפעילים את מכונת הברד בעצמנו?, אילו טעמים ניתן להכין במכונת הברד ועוד. לאחר ששאלתם את כל השאלות והבנתם כי אכן מדובר בחברה או בספק אמין, תוכלו לקבל הצעת מחיר. המחיר של השכרת מכונת ברד נקבע על פי גודל המכונה, כמות הראשים – כמו הטעמים אותם ניתן ליצור במכונה בו זמנית וכמובן משך הזמן שבו אתם מעוניינים שהמכונה תישאר אצלכם. במידה ואתם מארחים הרבה באופן יחסי ויש לכם הרבה אירועים לאורך כל השנה, אולי שווה לכם לשקול לרכוש בעצמכם מכונת ברד משלכם וכך תוכלו לחסוך כסף לטווח הארוך.

 

אז מהם היתרונות של מכונת ברד בבית?

 1. מתאימה לכל סוג של אירוע – בקיץ וגם בחורף, כי החורף שלנו הישראלים יותר דומה לקיץ…
 2. ניתן להכין משקאות ברד מכל הסוגים, הצבעים והטעמים.
 3. מכונת ברד משדרגת את האירוע בכמה רמות, מכניסה צבע, טעם והמון שמחה לילדים וגם למבוגרים.

השכרת מכונות ברד

Share Button
גסטרוליין מכונות ברד

גסטרוליין מכונות ברד

פותחים בית קפה, מסעדה, דוכן מזון או עסק אחר שדורש מכם ציוד מטבח ומסעדות מקצועי?.

יש לכם מטבח חיצוני מנירוסטה אצלכם בבית ובא לכם לשדרג אותו בכמה רמות? באתר האינטרנט גסטרוליין תוכלו למצוא מגוון של מכונות וציוד מסעדות ובתי קפה. בגסטרוליין מוכרים מכונות ברד, מכונות קרח, מכונות שתייה, משטחי צלייה, מכונות סוכר, אינדוקציות, מקררים ובקיצור כל מה שאתם צריכים בשביל העסק החדש שלכם או המטבח הביתי בחצר.

 

אז למה שווה לרכוש מכונות ברד דרך גסטרוליין?

ראשית כל החברה מייבאת כבר קרוב ל-30 את הציוד הכי איכותי למסעדות, מזנונים, ברים, פיצריות ובתי קפה. שנית, כל המוצרים מגיעים עם אחריות מלאה ובמקרה של תקלה לחברה יש מעבדה מיוחדת שם מתקנים את המוצרים ומחדשים אותם במידת הצורך. השירות של החברה הוא שירות אמין, הגון ואיכותי לאורך כל הדרך מתהליך התאמת המוצרים לעסק שלכם ועד תהליך הרכישה וגם אחרי זה יש ליווי צמוד.

 

מכונות ברד גסטרוליין בין המוצרים הכי מבוקשים בישראל!

כולנו יודעים שהקיץ הישראלי הוא קיץ חם, לח ומעייף. כל הליכה ברחוב בחודשים יוני עד ספטמבר גורמת לכולנו לרצות להתרענן באיזה משקה צונן כמו ברד צבעוני או אייס קפה. זו הסיבה שמי מאיתנו המחזיק בעסק בו מוכרים מזון ומשקאות בוחר לרוב להשקיע במכונה או בכמה מכונות ברד איכותיות עם 1,2 או 3 ראשים כדי שנוכל למכור לקהל הישראלי משקה קפוא מפנק. המכונות של גסטרוליין הינם מכונות מעוצבות, גדולות והמייצרות את הברד הכי טעים שיש עם דגש על אחידות בטעם, מרקם מושלם וטמפרטורה קרה המותאמת באופן ספיציפי לאקלים הישראלי. ניתן לבחור בין מכונת ברד עם ראש אחד, שניים או שלושה, את הכל החברה מספקת לכם במחיר עלות. גם אם ברצונכם להנות ממכונת ברד אצלכם בבית, כך תוכלו להנות משלל משקאות עם או ללא אלכוהול כשאתם מארחים, מארגנים ימי הולדת ועושים על האש. המגוון הוא עצום ויש המון מתכונים של משקאות קפואים אותם ניתן לאמץ.

 

גסטרוליין מכונות ברד

Share Button
הובלות קטנות בזול

הובלות קטנות בזול

מה זה בעצם הובלות קטנות?

אנשים רבים נוהגים להשתמש בשירותים של הובלות קטנות במקרים רבים, במקום להשתמש בשירותיהן של חברות הובלה גדולות, יקרות ומסורבלות. במאמר הזה ננסה להסביר מה הן הובלות קטנות, למי הן מתאימות במיוחד, ומדוע הן מומלצות במיוחד ופופולריות במיוחד בקרב כל כך הרבה לקוחות.

הובלות קטנות מתייחסות להובלה של פריט בודד או של מספר מועט של פריטים ממקום למקום. זו יכולה להיות הובלה של פריטי ריהוט, פסנתר, ספה, מיטה, ארון בגדים, או הובלה של משרד קטן וכדומה. היתרון הגדול של ההובלות הקטנות הוא בכך שהן מהירות ולוקחות זמן מועט. המשך קריאה…

Share Button
הובלות קטנות בזול

הובלות גדולות

מה ההבדל בין הובלות קטנות להובלות גדולות?

אנשים רבים לא יודעים מה ההבדל בין הובלות קטנות לבין הובלות גדולות. התוצאה היא בזבוז של הרבה מאוד זמן, כסף ועוגמת נפש, כאשר אנשים מזמינים חברת הובלות שאינה מתאימה לצרכים ולמטרות שלהם. מאמר זה יעזור לכם להבין את ההבדל, ולדעת באילו מצבים כדאי להזמין שירותים של הובלות קטנות, ובאילו מצבים עדיף להשתמש בשירותים של חברת הובלות גדולות. המשך קריאה…

Share Button
הובלות קטנות תל אביב

כיצד להתכונן להובלות קטנות?

מספר צעדים בדרך להובלה קטנה

כאשר אתם מזמינים הובלות קטנות, חשוב מאוד שבשיחת הפתיחה עם המובילים תוכלו להגדיר להם מספר דברים חשובים ביותר. הגדרה נכונה ומדוייקת של העניינים מצידכם תגרום לכך שהמחיר שתקבלו יהיה מדוייק יותר, ושלא יהיו הפתעות לא נעימות כאשר תתבצע ההובלה האמיתית. בואו ונראה במה מדובר, וכיצד תוכלו להבטיח כי אתם מקבלים בשיחת הטלפון את המחיר הטוב ביותר עבור ההובלה הקטנה שלכם. המשך קריאה…

Share Button
הובלות קטנות במרכז

הובלות קטנות במרכז

היתרונות של הובלות קטנות במרכז

הובלות קטנות במרכז הפכו בשנים האחרונות לשירות פופולרי מאוד. יותר ויותר אנשים מעדיפים להזמין את השירות של ההובלות הקטנות במקום שירותיהן של חברות הובלות גדולות או במקום לבצע בעצמם את ההובלה. יש לכך מספר סיבות טובות מאוד, ובמאמר הזה נראה מה הם היתרונות הגדולים של ההובלות הקטנות אשר הופכים אותן לכל כך פופולריות. המשך קריאה…

Share Button
הובלות קטנות בזול

הובלות קטנות תל אביב

הובלות קטנות? האם אני יכול לעשות את זה לבד…

אנשים רבים חושבים לוותר על השירות של הובלות קטנות תל אביב על מנת “לחסוך” קצת כסף. במאמר הזה ננסה לבדוק האם זה באמת משתלם, והאם בכלל יש צורך בהובלות קטנות בתל אביב בעידן שבו לכל אחד יש רכב.

כאשר אתם זקוקים להעביר פריט ריהוט בודד או מספר מועט של חפצים ממקום למקום, אתם עומדים בפני התלבטות מובנת – האם לבצע את ההעברה לבד, בעזרת חברים והרכב של ההורים, או האם להזמין שירות של הובלות קטנות. המשך קריאה…

Share Button
הובלות קטנות

חברת הובלות קטנות

האם אתם צריכים חברת הובלות קטנות?

הובלות קטנות הן כל הובלה של פריט בודד או של מספר מועט של פריטים ממקום למקום. זו יכולה להיות הובלה של ארון, של ספה, של חדר שינה, של פסנתר, או של ציוד משרדי בהיקף מצומצם יחסית.

היתרון הגדול של הובלות קטנות הוא המחיר והיעילות שלהן. בניגוד להובלות גדולות, הובלות קטנות הן הרבה יותר זמינות, הרבה יותר זולות, והרבה יותר בטוחות להעברה של פריטים בודדים או של מספר מועט של פריטים. המשך קריאה…

Share Button
הובלות קטנות בזול

הובלות קטנות – הובלות המלצות וטיפים

המלצות על חברת הובלות

מציאת חברת הובלות קטנות מכובדת יכולה להיות עבודה קשה מאוד, לוקח זמן כדי לחקור ולהשוות את החברות הנכונות כמו כן לקבל הצעת מחיר מסודרת. יש כמה משאבים מקוונים שמצפים מכם לעשות את העבודה השחורה כמו האינטרנט, עיתונים ואולי חבר טוב שימליץ לנו על חברת הובלות קטנות המשך קריאה…

Share Button

השכרת גנרטורים – להשכיר גנרטור

השכרת גנרטורים לטיול בחיק הטבע

כשיוצאים לטיול ויש גם צורך להפעיל מוצרי חשמל או להטעין פלאפונים
או לתאורה וגם למסיבה יש צורך להשכיר גנרטור שיספק לנו כמות בסיסית של חשמל
שנצטרך ללא כל שום בעיה רק לחבר לגנרטור והכל יעבוד.
יש גנרטורים של 2500 וואט שיכולים להספיק לכל אירוע בחיק הטבע או קריוקי
כמו כן אפשר להביא מסך LCD ולראות סרטים ניתן גם רמקולים או כל דבר חשמלי
אחר שיעלה לכם בראש גם בחיק הטבע.

המשך קריאה…

Share Button

מכונת ברד

מכונת ברד לאירועים

מכונת ברד היא הפתרון המושלם לאירוע שמתקיים בקיץ או בכל מזג אוויר חם שמצריך שתייה מרובה ואפילו מתוק, בטעמים מוכרים ביחד עם צבע לכל טעם, כוס הברד מתחילה לקנות לעצמה את החשיבות לקרר את הגוף בסטייל אפילו שחם והאירוע מתקיים בחוץ, הברד הקר פשוט עולה על כל אטרקצייה אחרת שתיהיה באירוע.

המשך קריאה…

Share Button
בר מתוקים

בר מתוקים לאירועים

אז נתקלתם ברצון עז לבר מתוקים אצלכם באירוע ?

אז זה לא רק אתם היום רוב האנשים מחפשים בר מתוקים לאירועים ולמה? התשובה היא פשוטה כיום שנכנסים לאירוע אנו מוצאים את עצמנו נשאבים רק לדברים שחוזרים על עצמם ולא מזיזים לנו את העיניים, אז בלי בר מתוקים לאירועים בשלל תוספות וצבעים שמושך את העיניים ובעיקר מחזיר לנו משהו ילדותי האירוע יכול להצטייר כריק וחסר. אפשר לשלב גם מכונת סוכר.

המשך קריאה…

Share Button
השכרת מכונת סוכר

השכרת מכונת סוכר לאירועים

מכונת סוכר

השכרת מכונת סוכר לאירועים זו האטרקציה הכי מבוקשת בעיקר בקרב ילדים ומבוגרים.
לרוב תמצאו מכונת סוכר בימי הולדת ואירועים וכמובן היכן שיש ילדים.
לא צריך הרבה אלא רק להביא סוכר מכונה ומקלות והכי חשוב את עצמכם.
צריך רק להכין שולחן ומפה כעת נשאר להפעיל את מכונת הסוכר.
אנו גם מוכרים מקלות למכונת סוכר מקלות עץ מיוחדות לצמר גפן מתוק.

מכונת סוכר לילדים

נכון שכל אחד בתור ילד היה רוצה שיהיה לו מכונת סוכר בבית תתארו לכם
במקום לאכול סוכריה או משהו אחר שהוא מתוק בכדי לפתוח את היום במתוק !
ובמקום זה יש מכונה שעושה צמר גפן מתוק ב – 2 דקות בלבד מסובבים על מקל
בקלילות והנה יש לנו מקל  צמר גפן מתוק לקחת איתנו  לבית הספר או לטיול או לכל
מקום אחר

המשך קריאה…

Share Button
דוכנים לאירועים

השכרת ציוד לאירועים

השכרת ציוד לאירועים – מדוע כדאי לשכור ציוד לאירועים ?

כל אירוע דורש תכנון והכנה מוקדמים לשם הצלחתו. אם אתם עורכים אירוע משפחתי,
בר מצווה, אירוע לילדי כיתה או גן, יום גיבוש או כול אירוע אחר…
בוודאי נתקלתם בשאלה הקשה שהיא כיצד מתחילים ומארגנים אירוע בצורה הטובה ביותר ?
כיצד דואגים לכך כי האירוע בפועל ישתלב עם החזון שלנו ? המשך קריאה…

Share Button