מכונת בועות סבון

מכונת בועות סבון

מכונת בועות סבון היא אחד הלהיטים החדשים שפוקדים מסיבות ואירועים רבים. אלו אפשרויות יש בבחירת המכונה וכיצד צריך לבחור אותה בצורה נכונה? הנה כמה דברים חשובים לגביה.

מה זה מכונת בועות סבון?

לכאורה המכונה נשמעת די פשוטה להבנה אך מה שלא מובן בה זה לא מה בדיוק היא עושה, כי די ברור מה היא עושה, אלא מדוע מישהו בכלל צריך אותה. מכונת בועות סבון מוציאה בועות סבון ואת זה כל אחד היה יכול לנחש, והמטרה של הבועות האלו היא אחת ויחידה: לעשות שמח. האווירה במסיבה או באירוע יכולה להיות הרבה יותר קלילה, מגניבה ומיוחדת, כאשר בועות סבון יתעופפו לכל עבר. המכונה קטנה יחסית וזולה להשכרה, והערך המוסף שהיא תספק לאירוע שלכם יהיה יוצא דופן.

מה צריך לבדוק לפני השכרת מכונת בועות סבון?

  • המחיר חשוב מאוד והוא יכול להגביל אתכם בהפקת המסיבה, ולמרות שהמחיר של השכרת המכונה נמוך יחסית ועומד על בין 100 ועד 250 שקלים, הוא יכול לרדת עוד אם תבצעו סקר שוק מעמיק. סקר השוק יכול גם ללמד אתכם הרבה פרטים חדשים ואפשרויות מגוונות למכונות וכך תוכלו לבחור בצורה נבונה יותר.
  • השכרת המכונה לא תהיה שווה דבר אם המכונה לא תגיע בזמן. תמיד תזמינו את המכונה מחברה מנוסה ומוכרת, כזו שיש עליה חוות דעת חיוביות וזאת כדי שברגע האחרון היא לא תבריז לכם או שיהיו תקלות מעצבנות שיפגעו בכיף במסיבה.

בועות סבון גם למאכל

יכול להיות שזה יישמע לכם מעט מוזר אך יש מכונת בועות סבון שמייצרת גם בועות שמתאימות למאכל. ממש כמו שזה נשמע, בועות סבון שיכולות להיכנס ישירות לפה שלכם ולעשות לכם טעים בפה. כמובן שאל תצפו לשבוע מזה ואל תצפו שהטעם יהיה עשיר ועמוק, הרי בסך הכול מדובר בבועה שרוב רובה המוחלט הוא אוויר, אל הציפוי שלה עשוי מחומר טעים שיכול אפילו להיות אלכוהולי. יש טעמי פירות שונים כמו תות ועד דובדבן, וטעמים אלכוהוליים כמו וודקה, אניס או פינקולדה. לא כל חברה שמכירה את המכונות הללו ולכן חשוב לבדוק זאת מראש.

מכונת בועות סבון