גלריית סרטוני ימבמבם יום הולדת

מכונת ברד להשכרה

לפניכם מכונת ברד להשכרה, מבית החברה המובילה להשכרת ציוד לאירועים ואטרקציות לימי הולדת לילדים – ימבמבם! תוכלו למצוא אצלנו מגוון דוכני מזון להשכרה לאירוע, ועוד מבחר אטרקציות לימי הולדת או כל אירוע אחר שצריך שדרוג. אנו מעניקים שירות מלא שכולל הובלות קטנות של הציוד, פירוק והרכבה, ואם תרצו גם תפעול שוטף בזמן שעות האירוע. בסרטונים שלפניכם תמצאו המלצה על מכונת ברד להשכרה באירועים, מכונה עמידה במצבי חום לשימוש באירוע בשטח פתוח. פרטי המכונה – רוחב: 40 ס”מ, עומק: 51 ס”מ, גובה: 79 ס”מ. למכונה יש שני מיכלים עם קיבולת מיכל של 13 ליטר, סה”כ לשני המיכלים במכונה – 26 ליטר + הסבר מפורט כיצד להפעיל ולהשתמש במכונת ברד באירוע.

השכרת מכונת סוכר שערות סבתא

לפניכם סרטוני הדגמה והדרכה של מכונת סוכר להשכרה מחברת ימבמבם יום הולדת, הקמת דוכן סוכר לאירועים כולל מקלות למכונת סוכר, וכל הפריטים והמוצרים שנדרשים לתפעול מכונת שערות סבתא באירוע שלכם. שמים סוכר במכונה ומחכים עד שהוא הופך לנוזל, בתוך המכונה יש ראש חלול עם גוף חימום שמיועד להמסת הסוכר, וברגע שהראש מסתובב הסוכר שנמס מוכרח לצאת דרך החורים וכך הוא מתלבש על המקל ומיד מוכן להגשה. שניר מחברת ימבמבם מסביר ומדגים בסרטונים כיצד להשתמש במכונת סוכר להשכרה באירועים, כדי להכין לילדים שערות סבתא שיהפכו לאטרקציה המרכזית בכל יום הולדת לילדים. יש לנו עוד מגוון אטרקציות, דוכני מזון וציוד להשכרה לאירועים, ונשמח להעניק לכם שירות מלא כדי לשדרג כל אירוע!

מכונות פופקורן להשכרה לאירועים

לפניכם סרטוני הדגמה של מכונת פופקורן להשכרה באירועים, מכונה שמייצרת פופקורן חם וטעים בדיוק כמו שילדים אוהבים. המכונה מייצרת עד 600 מנות בשעה אחת של עבודה רציפה, וכאשר תזמינו השכרת מכונת פופקורן מחברת ימבמבם תקבלו שירות מלא שכולל גם אספקה של גרעיני תירס משובחים לשימוש במכונה. את הפופקורן במכונה מכינים בדרך כלל עם שמן או חמאה, מוסיפים קצת מלח, והכי לכם אטרקציה מיוחדת לשדרוג האירוע, עם דוכן מזון לילדים שמכיל אחוז גבוה של סיבים תזונתיים ללא נתרן, שומן או סוכר!

השכרת מכונת גלידה אמריקאית לאירועים

לפניכם סרטוני הדרכה והדגמה של מכונת גלידה אמריקאית להשכרה באירועים. חברת ימבמבם מציעה מגוון דוכני מזון ליום הולדת ילדים, וכמובן גם את האטרקציה הפופולארית ביותר עבור ילדים – השכרת דוכן גלידה עם כל התוספות והשדרוגים שילדים אוהבים. יש לנו גם מכונת יוגורט להשכרה לכל מי שמחפש מוצר קצת יותר בריא לילדים, ועוד מגוון רחב של מכונות מזון להשכרה וציוד נלווה להפקת אירוע יום הולדת משודרג. חברת ימבמבם היא החברה המובילה בארץ בכל מה שנוגע להשכרת אטרקציות לימי הולדת, דוכני מזון או השכרת ציוד לאירועים להפקת מסיבות וכל אירוע נוסף.

השכרת מתנפחים לאירוע יום הולדת

לפניכם סרטוני הדגמה והדרכה בנושא של השכרת מתנפחים לימי הולדת או לכל אירוע אחר. יש לנו מתקנים מתנפחים קטנים או גדולים, אטרקציה של ממש שמתאימה לימי הולדת של ילדים קטנים, או לאירוע מסיבה עם ילדים גדולים ואפילו מבוגרים שלא שכחו איך ליהנות מהחיים! חברת ימבמבם מציעה מתקנים מתנפחים להשכרה במגוון סוגים וגדלים, למבחר שימושים באירועי קיץ או באירוע קטן במקום סגור. יחד עם השכרת המתנפחים תוכלו לקבל גם מפעיל מטעמינו לאורך כל האירוע, שירות של הובלה, הקמה ופירוק, וכל מה שתרצו כדי לשדרג את האירוע בקלות ובמהירות.

ועוד מגוון אטרקציות לאירועים

חברת ימבמבם מציעה עוד מגוון רחב של אטרקציות לשידרוג אירועים, כולל השכרת מתקן השור הזועם או השכרת שולחנות משחק לאירוע או מתקן מדליק של תותח קצף להשכרה שהופך כל אירוע לחוויה מיוחדת במינה. נוכל להציע לכם עיצוב והקמה של בלונים ליום הולדת, ועוד אטרקציות רבות שישדרגו לכם כל אירוע! יש לנו גם שירות של השכרת גנרטורים וציוד נלווה להפקת האירוע, ואנו מתמחים במתן שירותי הפקת אירועים בכל מה שקשור באירועי ימי הולדת לילדים והפקת אירועי שטח מכל סוג נוסף.