תותח קצף

תותח קצף

תותח קצף הוא אחת מהדברים המגניבים ביותר שתוכלו להשכיר ליום ההולדת של הילדים שלכם, למסיבה שאתם חוגגים במכללה או לכל מסיבה אחרת שאתם רוצים להפוך למעניינת יותר. יש כמה דברים שכדאי לדעת על תותח הקצף לפני שמכשירים אותו כדי להבין מהו וכיצד הוא פועל.

מה זה תותח קצף?

ככל הנראה יצא לכם לראות תותח קצף בפעולה ואם לא במציאות אז בטלוויזיה, אך לכל מקרה חשוב להבין כיצד המכשיר המגניב הזה פועל. זו למעשה מכונה שמייצרת את הקצף, בדרך כלל משילוב של סבון ומים א יש מכונות שגם משתמשות בחומרים אחרים שיהיו יעילים יותר וכמובן אינם מסוכנים בשום צורה. תותח הקצף לא משמש למטרה אחרת מלבד אווירה מעניינת באותו המקום וכמובן הרמת המורל של כולם. מדובר על מכונה מגניבה במיוחד אך לפני שמשכירים יש כמה דברים שצריך לזכור.

דברים שכדאי לזכור לגבי השכרת תותח קצף

  • תותח קצף הוא אמנם המצאה מגניבה במיוחד ויכולה לשדרג את המסיבה אך באותה מידה היא גם יכולה לפגוע בה. יש תותחי קצף שלא עומדים בתקנים ולמעשה לא כדאי להשכיר אותם אפילו אם מדובר על מחיר זול יותר. התקן האירופאי הוא המחמיר ביותר והוא זה שלמעשה קובע את רוב התקנים האחרים.
  • יש תותחי קצף קטנים ויש תותחים קצף ענקיים שמגיעים עד ל-12 מטרים והספקים של מאות קוב בשעה. לפני שאתם משכירים תותח קצף תוודאו שזה התותח שאתם צריכים, לפי המטרות שלכם בהשכרה שלו. למשל, יש כאלו שירצו קצת כסף במסיבה ויש כאלו שירצו למלא בריכה שלמה בקצף, ולשם כך מוטב לבחור בתותח קצף גדול יותר.  

האם צריך מפעיל?

יש תותחי קצף שיכולים לפעול באופן עצמאי לחלוטין ולא צריכים מפעיל מוסמך. בדרך כלל אלו יהיו התותחים הקטנים יותר. אם אתם רוצים תותח יותר מתקדם, חשוב לקחת בחשבון את הסעיף הזה כי יש מקרים שבהם תחויבו לעבוד עם מפעיל מורשה. יש דגמים פשוטים יותר שגם בהספקים הגדולים יותר יכולים להיות מופעלים די קלות ובפשטות לבד, אך את זה אתם חייבים לבדוק. לא רק שזה יותר נוח זה גם יותר זול עבורכם.

תותח קצף

 

Share Button